• TT Rehber hizmeti nedir, kimler yararlanabilir?
TT Rehber, Türk Telekom olarak sunduğumuz, bilinmeyen numaraları öğrenme servisimizdir. Türk Telekom müşterisi olsun veya olmasın, dileyen herkes bu hizmetimizden yararlanabilir.

  • TT Rehber hizmetini nerelerden alabilirim?
TT Rehber hizmetimizden ttrehber.turktelekom.com.tr internet sayfasından ücretsiz olarak , 11811 nolu telefonu arayarak ücretli (dakikası 0,9749 TL) olarak faydalanabilirsiniz.

  • TT Rehber de kimlerin bilgilerine ulaşabilirim?
TT Rehber’de telefon hizmetini Türk Telekom’dan alan ve bilgilerinin rehberde paylaşılmasına izin vermiş müşterilerimizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  • Kendi bilgilerimin TT Rehberde görünmesiyle ilgili ayarları nasıl değiştirebilirim?
Kendi bilgilerinizin TT Rehber’de görüntülenmesi ile ilgili ayarlarınızı Online Hizmet Merkezimizi kullanarak, 444 1 444 ’ü arayarak veya Türk Telekom ofis/bayilerini ziyaret ederek değiştirebilirsiniz. Online Hizmet Merkezimize gitmek için burayı tıkladıktan sonra Faydalı Servisler menüsünde Gizlilik ayarınızı aktif etmeniz yeterlidir. Size en yakın ofis/bayi bilgisine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

  • Beyaz Sayfalar ne demek?
Beyaz Sayfalar, müşterilerimizin ev telefonu numaralarını bulabileceğiniz arama sayfasıdır.

  • Sarı Sayfalar ne demek?
Sarı Sayfalar, iş yeri ve kurumların telefon numaralarını bulabileceğiniz arama sayfasıdır.

  • Aradığım numarayı bulmak için hangi bilgileri girmeliyim?
Beyaz Sayfalarda, ad, soyad ve il bilgileriyle birlikte doğrulama kodunun girilmesi gerekmektedir. Semt bilgisinin girilmesi ise isteğe bağlıdır. Sarı Sayfalarda, firma adı, firma kategorisi ve il bilgileriyle birlikte doğrulama kodunun girilmesi gerekmektedir. Semt bilgisinin girilmesi ise isteğe bağlıdır.